Recepty Hlavní jídla Katův šleh

Ingredience

400 g krůtí maso

1 cibule (velká)

1 kapie

2 rajčata (velká)

2 lžíce kečupu

1 lžička mletá paprika (ostrá)

1 lžíce worcesterská omáčka

cukr krystal

pepř

sůl

Postup přípravy

1

Cibuli si osmahneme na oleji (stačí ji nakrájet na tenké půlměsíčky), přidáme krutí nudličky, osolíme, opepříme, posypeme paprikou, přilijeme worcesterovou omáčku a restujeme, aby se maso ze všech stran zatáhlo.

2

Poté přidáme nadrobno nakrájená rajčata (bez slupky) a kečup. Takto připravenou směs necháme pod pokličkou 45 min dusit

3

Po 45 min přidáme nakrájené okurky na půlkolečka a znovu dusíme ještě třičtvrtě hodiny, dokud maso nezměkne. Přidáme cukr, nebo sůl podle potřeby a podáváme s rýží nebo hranolky

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Katalog vánočních dárků

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 3. 12. od 8:00 do 24. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41X_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních delikates

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 4. 12. od 8:00 do 31. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41A_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4