Recepty Hlavní jídla Katův šleh

Ingredience

400 g krůtích prsou
1 cibule (velká)
1 kapie
2 rajčata (velká)
2 lžíce kečupu
1 lžička mleté papriky (ostrá)
1 lžíce worcestrové omáčky
krystalový cukr
mletý černý pepř
sůl

Postup přípravy

1

Cibuli si osmahneme na oleji (stačí ji nakrájet na tenké půlměsíčky), přidáme krutí nudličky, osolíme, opepříme, posypeme paprikou, přilijeme worcesterovou omáčku a restujeme, aby se maso ze všech stran zatáhlo.

2

Poté přidáme nadrobno nakrájená rajčata (bez slupky) a kečup. Takto připravenou směs necháme pod pokličkou 45 min dusit

3

Po 45 min přidáme nakrájené okurky na půlkolečka a znovu dusíme ještě třičtvrtě hodiny, dokud maso nezměkne. Přidáme cukr, nebo sůl podle potřeby a podáváme s rýží nebo hranolky

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8