Recepty Dezerty Nepečené Kefírová Panna Cotta

Ingredience

500 ml smetany ke šlehání
500 ml kefíru (neochuceného)
6 plátků želatiny
hnědý cukr (nebo javorový sirup na ochucení)
1 citron (jen kůra, nebo z pomerančů)

Postup přípravy

1

Želatinu ponoříme do vody a necháme nabobtnat. Trvá to asi 3 minuty. Používáme pouze vyždímanou želatinu, vodu vylijeme.

2

Vyždímanou želatinu rozpustíme v zahřáté smetaně s cukrem. Když se úplně rozpustí, přilijeme kefír a vymícháme jednolitou hmotu. Přidáme ovocnou kůru.

3

Tuto směs nalijeme do vysokých skleniček nebo silikonových formiček, ze kterých se dá snadno vyklopit. Necháme ztuhnout přes noc. Podáváme s ovocem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8