Recepty Nápoje Nealkoholické Kokosový milkshake s nízkým obsahem laktózy

Ingredience

1 kokos
150 ml kokosového mléka
1 banán
1 balení vanilkového cukru

Popis

TIP 1: Hotový milkshake podáváme zdobený kakaem, nastrouhanou hořkou čokoládou nebo bílou čokoládou.

TIP 2: Čerstvý kokos můžete nahradit za strouhaný.

Postup přípravy

1

Jeden ze tří otvorů s tenkou blánou prorazíme a vylijeme do sklenky kokosovou šťávu, kterou později přidáme do milkshaku.

2

Troubu předehřejeme na 200 °C a kokosový ořech dáme do trouby na 15 minut. Během pečení nám praskne. Pokud se tak nestane, stačí ho vyndat a lehce do něj klepnout kladívkem nebo paličkou na maso.

3

Banán oloupeme a nakrájíme. Kokos nastrouháme a rozmixujeme s kokosovým mlékem, šťávou z kokosu a banánem. Podle chuti přidáme vanilkový cukr a opět rozmixujeme.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8