Recepty Hlavní jídla Kotlety na smetaně s bramborami

Ingredience

1 kg vepřových kotlet s kostí
cibule
2 kg brambor
smetana na vaření
mražená zeleninová směs (není podmínkou)
sůl
mletý černý pepř
slunečnicový olej

Postup přípravy

1

Oloupeme brambory a nakrájíme je na kolečka.

2

Kotlety naklepeme, osolíme, opepříme, okořeníme dle chuti.

3

Zapékací mísu (plech) vymažeme olejem a dno pokryjeme dvěma vrstvami připravených brambor. Osolíme je. Na ně pokládáme plátky kotlet, na něž přijdou plátky cibule, případně zvolená jakákoli zelenina. Vše zakryjeme dalšími dvěma vrstvami brambor, které opět osolíme i opepříme. Na závěr vše zalijeme smetanou a vložíme do trouby.

4

Pečeme zhruba 45 – 60 min.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 30. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/31_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8