Ingredience

4 klobásy
4 rohlíky
4 rajčata (větší)
2 lžíce pikantního kečupu (ostrého)
1 červená cibule
1 lžíce olivového oleje
1 citron (1 lžička šťávy)
sušené oregano
krystalový cukr

Popis

TIP: Pokud máte možnost využít gril zabalte hotový hotdog do alobalu a ohřejte jej na grilu. Na grilu můžete připravit také klobásku.

Postup přípravy

1

Cibuli oloupeme a nakrájíme na drobno. Rajčata očistíme a nakrájíme je na drobno. Rajčata smícháme s kečupem, oreganem, olejem a citronovou šťávou. Podle chuti přidáme cukr i sůl. Rajčatovou směs zamícháme a podle potřeby ještě dochutíme.

2

Klobásky uvaříme ve vodě nebo opečeme na ohni. Rohlík příčně rozkrojíme a vložíme do něj klobásku.

3

Na klobásku položíme rajčatovou omáčku a můžeme podávat.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 30. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/31_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8