Recepty Hlavní jídla Ryby Krevety s červenou omáčkou

Ingredience

400 g krevet (mražených)
1 citron (jen šťáva)
slunečnicový olej
400 g rajčat
300 g čerstvé červené papriky
200 ml bílého vína
1 feferonka
1 balení špaget
mletý černý pepř
sůl
1 cibule
petrželka (na ozdobení)

Postup přípravy

1

Krevety necháme rozmrazit v ledničce a před použitím je ještě očistíme. Pokapeme je citronovou šťávou.

2

Nakrájíme si cibuli na drobno a dáme ji smažit na rozpálenou pánev. Rajčata oloupeme a společně s feferonkou a paprikou je nakrájíme na drobno. Vše přidáme k cibuli a krátce osmažíme.

3

Zeleninu podlijeme vínem, osolíme, opepříme a dochutíme citronovou šťávou. Dusíme pět minut a nakonec přidáme krevety. Vaříme ještě asi 5 minut.

4

Špagety uvaříme v osolené vodě podle návodu na obale. Hotové těstoviny přecedíme a smícháme s omáčkou. Posypeme nakrájenou petrželkou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8