Recepty Hlavní jídla S masem Křupavý wrap s kuřecím masem, zeleninou a česnekovým dipem

Ingredience

Wrap
4 tortilly
2 kuřecí prsa
sůl
mletý černý pepř
slunečnicový olej
rajče
okurka
červená cibule
Česnekový dip
100 ml zakysané smetany
1 lžíce majonézy
1 stroužek česneku
sůl
mletý černý pepř

Postup přípravy

1

Kuřecí prsa osolíme, opepříme a opečeme na rozpáleném oleji. Chvilku je necháme odpočinout a poté je nakrájíme na tenké proužky.

2

Mezitím si připravíme dip tak, že smícháme kysanou smetanu, majonézu a utřený stroužek česneku. Případně osolíme a opepříme.

3

Tortilly opečeme z obou stran na suché pánvi. Na každou z nich navršíme pár salátových listů, pokrájenou cibuli, nakrájená rajčata a okurku, kuřecí maso a dip. Zavineme a můžeme podávat.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8