Recepty Hlavní jídla S masem Krůtí řízečky a domácký bramborový salát

Ingredience

krůtí prsa
sůl
mletý černý pepř
česnek
hladká mouka
2 vejce
strouhanka
slunečnicový olej (nebo sádlo)
1 kg brambor (typu A nebo B)
4 lžíce majonézy
1 lžička plnotučné hořčice
cibule (čerstvá)
1 hrnek zeleninové směsi

Postup přípravy

1

Řízky klasicky naklepeme, osolíme, opepříme, obalíme v rozmačkaném česneku a obalíme v trojobalu. Smažíme v pánvi na oleji nebo sádle z obou stran dozlatova. My raději děláme více menších řízečků, lépe se mi to smaží.

2

Brambory oloupeme, uvaříme, a nakrájíme na kostky, necháme vychladnout. Přidáme skleničku zeleninové směsi, nakrájenou cibulku, osolíme, opepříme, přidáme majonézu a horčici a důkladně promícháme. Na ozdobu jsem na fotce použil hladkolistou petrželku. Ihned podáváme.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8