Recepty Hlavní jídla S masem Krůtí řízečky se štouchanými brambory a smaženou cibulkou

Ingredience

Řízky
4 plátky krůtích prsou
100 g strouhanky
100 g hladké mouky
3 vejce
sůl
slunečnicový olej
Šťouchané brambory
1 kg brambor
3 lžíce másla
sůl
Smažená cibule
1 cibule
hladká mouka
slunečnicový olej

Postup přípravy

1

Krůtí plátky si naklepeme rukou, z obou stran osolíme a obalíme je nejdříve v mouce, potom v rozšlehaných vajíčkách a naposled ve strouhance. Smažíme dozlatova.

2

Oloupané a nakrájené brambory si uvaříme v osolené vodě. Slijeme vodu, přidáme k nim máslo a rozšťoucháme je. Osolíme a v případě potřeby ještě přimícháme kousek másla.

3

Cibulku si nakrájíme na kroužky, ty obalíme v mouce a smažíme ve vyšší vrstvě oleje dozlatova.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8