Recepty Hlavní jídla S masem Krůtí s červenou řepou a baby mrkvičkama

Ingredience

2 krůtí prsa
1 balení baby mrkve
2 ks červené řepy
sůl
mletý černý pepř
brambory

Postup přípravy

1

Očitíme a omejeme si krůtí maso nakrájíme buď na kostky nebo plátky a osolíme opepříme... červenou řepu též nakrajíme na kostičky nebo nudličky jak kdo má rád. Maso, řepu i mrkvičky hodíme na plech. Pokud máme kostičky vše smícháme pokud plátky masa tak smícháme jen řepu s mrkvičkou a maso dáme vedle. Očistíme si brambory zbavime se všeho nevhodného nařízneme a přidáme k masu a zelenině. Vše pečeme dohromady dokud není maso měkké a lehce opečené. K tomu receptu taky často děláme šťouchané brambory s usmaženou cibulkou. Dobrou chuť

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8