Kukuřičné špagety s mletým masem a se zeleninou

Ingredience

1 balení kukuřičných špaget

200 g cherry rajčátek

1 žlutá paprika

1 červená paprika

1 červená cibule

300 g mletého masa

2 lžíce olivového oleje

2 stroužky česneku

bazalka

sůl

pepř

Postup přípravy

1

Půlku cibule pokrájíme nadrobno, druhou půlku na plátky. Cibuli nadrobno zpěníme na olivovém oleji, přidáme pokrájené stroužky česneku.

2

Na pánev dáme mleté maso a mícháme, dokud se nám nevytvoří hrudky. Osolíme ho, opepříme a přidáme propíchnuté cherry rajčátka a pokrájené papriky. Přiklopíme a dusíme asi 15 minut. Můžeme podlít trochou vody, pokud se nám zdá, že se omáčka připaluje.

3

Kukuřičné těstoviny připravíme podle návodu. Slijeme je a ihned je zamícháme k omáčce v pánvi. Přidáme lístky bazalky, cibuli a necháme deset minut odpočinout.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8