Recepty Hlavní jídla S masem Kuřátko na brambůrkách (nejen) pro děti

Ingredience

1 celé kuře
1 kg brambor
4 stroužky česneku
olivový olej
sůl
tymián
čerstvý rozmarýn

Postup přípravy

1

Kuře důkladně omyjeme a osušíme, poté ho osolíme a posypeme nasekanými bylinkami. Takto předpřipravené kuře dáme na pekáč vystlaný pečicím papírem.

2

Brambory oloupeme a nakrájíme na menší kousky a obložíme jimi kuře ze všech stran. Přidáme neoloupané stroužky česneku, vše zakápneme olivovým olejem a osolíme.

3

Pekáč s kuřetem a bramborami vložíme do trouby vyhřáté na 200 °C a pečeme 40–60 min. Brambory během pečení občas promícháme.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8