Ingredience

3 lžíce slunečnicového oleje
1 cibule (velká)
1 balení paprika mix (červená, žlutá, zelená)
1 balení rajčatového protlaku (malý)
400 g loupaných rajčat (nebo 5 velkých rajčat oloupaných)
2 kuřecí prsa (velká)
sůl
mletý černý pepř
krystalový cukr

Postup přípravy

1

V silné pánvičce si rozpálíme olej, na něm osmahneme kuřecí prsa, které jsme si už předem nakrájeli na tenké plátky, nasolili a opepřili. Kuřecí plátky zprudka opečeme a vyndáme si je na talíř. Na výpeku, který nám zbyl na pánvi, opečeme cibuli pokrájenou na tenká půlkolečka, jakmile zesklovatí, přidáme k ní i na plátky nakrájenou papriku a restujeme, dokud zelenina alespoň částečně nezměkne. Na pánev nalijeme konzervu rajčat nebo oloupaná a nakrájená rajčata. Jakmile směs probublá, vrátíme do pánve i kuřecí plátky, vše zalijeme 200 ml vody, ve které rozmícháme protlak a necháme vydusit přebytečnou šťávu po dobu asi 45 min, dokud vše nezměkne. Poté jídlo zlehka pocukrujeme podle chuti, případně dosolíme.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  Informace



Platí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  Informace



Platí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8