Recepty Hlavní jídla S masem Kuře s bramborovou kaší a cibulkou

Ingredience

brambory
cibule
celé kuře
mléko
máslo
sůl
grilovací koření (nebo koření na drůbež)

Postup přípravy

1

Uvařené brambory rozšleháme s vlažným mlékem a kouskem másla na kaši, přidáme sůl. Kuře posypeme kořením, podlijeme vodou a přidáme kousek másla a dáme péct na 230°C asi na 70-85 minut. V kastrůlku osmahneme na oleji na kolečka nakrájenou cibulku do barvy, jakou máme rádi. Vše dáme na talíř a ozdobíme osmahnutou cibulkou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8