Recepty Hlavní jídla S masem Kuře s domácími nudlemi

Ingredience

1 celé kuře
grilovací koření (na drůbež nebo dle chuti)
hrubá mouka
máslo
3 vejce

Postup přípravy

1

Kuře ochutíme dle zvyku a dáme péct.

2

Domácí nudle děláme tak, že nasypeme kopeček mouky na vál, do něj rozbijeme 3 vejce a zpracováváme asi 5 minut těsto.

3

Pak vyválíme 2 placky, které necháme na dětských bavlněných plenách (nebo bavlněných utěrkách) schnout. Těsto nesmí lepit! Placky chodíme kontrolovat, protože nesmí přeschnout.

4

Poté je na vále nakrájíme na nudle požadovaného tvaru. Ke kuřeti se hodí nudle širší. Vhodíme je do osolené vroucí vody a vaříme, dokud nejsou měkké. Po vyjmutí je hodíme do mísy s kouskem másla, promícháme - máslo se horkem rozpustí a nudle získají vůni a vláčnost.

5

Upečené kuře naporcujeme a dáme se do toho.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8