Kuřecí kari s nízkým obsahem laktózy

Ingredience

2 kuřecí prsa

200 ml kokosového mléka

100 ml smetany s nízkým obsahem laktózy

1 lžička červené kari pasty

1 chilli paprička

šťáva z půlky limetky

špetka koriandru

olej

Popis

TIP: Kuřecí kari podávejte s jasmínovou rýží.

Postup přípravy

1

Na pánvi rozehřejeme olej. Přidáme kari pastu a mícháme, dokud se neuvolní aroma. Kuřecí prsa pokrájíme na menší kousky a na oleji je ze všech stran orestujeme.

2

Do pánve přilijeme kokosové mléko a smetanu. Přidáme pokrájenou chilli papričku, limetkovou šťávu a koriandr. Dusíme pět minut.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8