Recepty Hlavní jídla S masem Kuřecí kousky v těstíčku s rýží

Ingredience

500 g rýže

200 g oblíbené mražené zeleninové směsi

4 kuřecí prsa

3 lžíce másla

sůl

pepř

olej

Na těstíčko

4 vejce

5 stroužků česneku

400 ml mléka

200 g strouhaného eidamu

400 g hladké mouky

sůl

Postup přípravy

1

Z mrazáku vyndáme zeleninu a necháme ji rozmrazit. Kuřecí maso očistíme, nakrájíme na větší kousky. Maso osolíme a opepříme.

2

V hlubokém talířku rozšleháme všechna vajíčka, osolíme je, přidáme lisovaný česnek, mléko, strouhaný sýr a nakonec vmícháme mouku. Pečlivě rozšleháme, aby bylo těstíčko hladké.

3

Rýži uvaříme v osolené vodě podle návodu na obalu. V těstíčku obalíme maso a smažíme ho na rozpáleném oleji.

4

Na druhé pánvi rozpustíme máslo a zeleninu lehce orestujeme. Hotové maso odložíme na papírový ubrousek a zbavíme se tak přebytečného tuku.

5

Do hotové rýže vmícháme zeleninu orestovanou na pánvi a hotové maso.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 12. 8. od 8:00 do 18. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/24_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8