Recepty Hlavní jídla S masem Kuřecí křídla Jack Daniel's

Ingredience

tucet kuřecích křídel

olivový olej

mletý pepř

sůl

Omáčka

1 dcl Jack Daniel 's Tennessee Whiskey

Omáčka

1 cibule

Omáčka

2 stroužky česneku

Omáčka

2 dcl kečupu

Omáčka

1 lžíce bílého octa

Omáčka

1 lžička worcester

Omáčka

2 lžíce třtinového cukru

Omáčka

2 lžíce rajčatového protlaku

Omáčka

2 lžíce medu

Postup přípravy

1

Předehřejeme troubu na 180 °C. Plech vyložíme pečícím papírem a kuřecí křídla promícháme ve velké misce spolu s olivovým olejem, solí a mletým pepřem.

2

Křídla rozložíme na papír a pečeme přibližně 50 minut, dokud nejsou křupavé.

3

Mezitím si připravíme sladkou omáčku. V menším kastrolu ohřejeme whisky a když bude horká, přidáme nasekanou cibulku s nakrájeným česnekem a mícháme, dokud vše nezměkne.

4

Dále vmícháme kečup, ocet, worcester, třtinový cukr, rajčatový protlak a med. Přivedeme k varu a mícháme přibližně 10-15 minut, dokud omáčka nezredukuje a nezhoustne.

5

Vytáhneme křidélka z trouby a ihned je potřeme omáčkou nebo ji využijeme jako dip. Podáváme s čerstvě opečenými bagetkami a domácím bylinkovým máslem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 12. 8. od 8:00 do 18. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/24_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8