Recepty Hlavní jídla Kuřecí křídla Jack Daniel's

Ingredience

tucet kuřecích křídel

olivový olej

mletý pepř

sůl

Omáčka

1 dcl Jack Daniel 's Tennessee Whiskey

1 cibule

2 stroužky česneku

2 dcl kečupu

1 lžíce bílého octa

1 lžička worcester

2 lžíce třtinového cukru

2 lžíce rajčatového protlaku

2 lžíce medu

Postup přípravy

1

Předehřejeme troubu na 180 °C. Plech vyložíme pečícím papírem a kuřecí křídla promícháme ve velké misce spolu s olivovým olejem, solí a mletým pepřem.

2

Křídla rozložíme na papír a pečeme přibližně 50 minut, dokud nejsou křupavé.

3

Mezitím si připravíme sladkou omáčku. V menším kastrolu ohřejeme whisky a když bude horká, přidáme nasekanou cibulku s nakrájeným česnekem a mícháme, dokud vše nezměkne.

4

Dále vmícháme kečup, ocet, worcester, třtinový cukr, rajčatový protlak a med. Přivedeme k varu a mícháme přibližně 10-15 minut, dokud omáčka nezredukuje a nezhoustne.

5

Vytáhneme křidélka z trouby a ihned je potřeme omáčkou nebo ji využijeme jako dip. Podáváme s čerstvě opečenými bagetkami a domácím bylinkovým máslem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 16. 9. od 8:00 do 22. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/29_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Škola volá. Konečně.

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 18. 8. od 8:00 do 20. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/25X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8