Recepty Hlavní jídla S masem Kuřecí křídla s pikantní omáčkou (nejen) k televizním zápasům

Ingredience

8 kuřecích křídel
1 cibule
4 stroužky česneku
4 lžíce kečupu
drcené chilli (podle chuti)
1 lžíce solamylu
1 lžička mletého zázvoru
sůl
mletý černý pepř
slunečnicový olej

Popis


Postup přípravy

1

Křídla očistíme a vysušíme. Připravíme si větší mísu, kam vložíme na drobno nakrájenou cibuli, zázvor, chilli podle chuti, lisovaný česnek a kečup. Vše dobře promícháme, osolíme a opepříme.

2

Připravené maso vložíme do směsi a necháme jej tam asi hodinu odležet. Odleželé maso i s omáčkou vložíme do pekáčku a podlijeme 150 ml vody.

3

Maso dáme péct do předehřáté trouby na 180°C. Nejprve pečeme asi 25 minut přikryté. Po 25 minutách přilijeme 100 ml vody smíchané s lžíci solamylu a pečeme 25 minut bez poklice.

4

Podáváme s oblíbeným dipem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  Informace



Platí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  Informace



Platí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8