Recepty Hlavní jídla S masem Kuřecí plátky s broskví a šunkou

Ingredience

4 plátky kuřecích prsou
4 plátky sýra gouda
4 plátky vepřové šunky (od kosti)
sůl
mletý černý pepř
slunečnicový olej
mletá paprika
bramorové hranolky (nebo opečené brambory)

Postup přípravy

1

Kuřecí plátky si osolíme, opepříme a posypeme paprikou z obou stran. Opečeme na pánvi na dostatečném množství oleje, přilijeme trošičku vody a pod pokličkou necháme alespoň 20 min podusit.

2

Mezitím si osmahneme na jiné pánvičce plátky šunky dozlatova. Přendáme je na kuřecí plátky, položíme na ně broskev a znova necháme pod pokličkou asi 10 min dusit. Nakonec položíme na každý kousek plátek sýru a necháme jej, aby se roztekl. Podáváme s hranolky, vařenými nebo opečenými brambory, nebo bramborovou kaší.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8