Recepty Hlavní jídla S masem Kuřecí prsíčka s bramborami a zeleninou na olivovém oleji

Ingredience

4 kuřecí prsa

12 menších brambor

4 rajčata

1 červená cibule

sůl

bylinková sůl

olivový olej

Postup přípravy

1

Brambory i se slupkou si uvaříme ve vodě do poloměkka. Necháme je vychladnout. Mezitím si osolíme z obou stran prsa a osmažíme je zprudka na olivovém oleji.

2

Prsa si vyndáme do hlubšího talíře, přikryjeme alobalem a necháme je dojít. Brambory si nakrájíme na větší kousky, cibuli na měsíčky a rajčata na čtvrtky.

3

Na pánvi si znovu rozpálíme olivový olej. Nejdříve na něm opečeme brambory, potom k nim přidáme cibuli a rajčata. Okořeníme bylinkovou solí.

4

Po deseti minutách stáhneme plamen a můžeme servírovat.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8