Recepty Hlavní jídla S masem Kuřecí prsíčka v jogurtové marinádě

Ingredience

4 kuřecí prsíčka

1 bílí jogurt

2 lžíce másla

2 lžíce citronové šťávy

2 stroužky česneku

1 lžička skořice

1 lžička drceného kmínu

1 lžička zázvoru

špetka kari a černého pepře

1 lžíce posekaného zeleného koření (libeček, pažitka, kudrnka, cibulová nať)

podle chuti sůl

na ozdobení plátky citronů

Postup přípravy

1

Nejdříve smícháme jogurt, máslo, citronovou šťávu, česnek a všechno koření a do marinády vložíme malé plátky masa lehce poklepané paličkou nebo tupou hranou nože. Necháme uležet v chladnu nejméně tři hodiny, ale lépe přes noc.

2

Maso lze grilovat (během grilování potíráme zbytky marinády), nebo opékat na pánvi. Maso přisolíme až těsně před tepelnou úpravou. Grilujeme na mírnějším žáru podle velikosti a tloušťky plátků.

3

Příloha: rýže a zeleninový salát nebo zelenina podle chuti a možností, pečivo.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8