Recepty Hlavní jídla S masem Kuřecí roláda s bramborovou kaší

Ingredience

2 velká kuřecí prsa

listový špenát

sůl

pepř

15 dkg uzeného masa (boku)

10 dkg eidamu

olej

brambory

mléko

máslo

Postup přípravy

1

Každé kuřecí prso si podélně nakrájíme tak aby nám z něj vznikly dva tenčí plátky. Ty z obou stran osolíme a pepříme. Doprostřed dáme špalíček uzeného bůčku, špalíček sýru a čerstvé listy špenátu. Zatočíme a ovážeme pořádně nití, aby rolády držely a nic z nich nevyteklo.

2

Dáme do vymazaného pekáčku, zakápneme olejem, podlijeme 150 ml vody a přiklopené dáme péct na 180°C minimálně na hodinu. Mezitím si ostrouháme brambory a uvaříme. Hotové brambory slijeme, rozšťoucháme, přidáme asi lžíci másla, podle potřeby mléko a znovu rozmačkáme. Podáváme se zeleninovým salátkem pokapané výpekem z roládek.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 16. 10. od 8:00 do 22. 10. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4