Recepty Hlavní jídla S masem Kuřecí špízy se salátem Coleslaw

Ingredience

Na špíz
400 g kuřecích prsou
1 kapie (1-2 velké, červené a žlutá)
1 cuketa (menší)
Na marinádu
4 lžíce olivového oleje
1 stroužek česneku
1 lžíce medu
2 lžíce citronu (2 lžíce šťávy)
sůl
mletý černý pepř
Na salát Coleslaw
1 kg bílého zelí
2 mrkve
1 cibule (veká)
2 lžíce majonézy
1 balení salátového dressingu (bylinkový)

Postup přípravy

1

Maso nakrájíme na kostky, v misce si rozmícháme olej s citronovou šťávou, medem, čerstvě mletým pepřem a utřeným stroužkem česneku. Maso vložíme do misky a necháme alespoň 30 minut marinovat (nejlépe přes noc).

2

Omyté papriky nakrájíme na větší kousky, cuketu na kolečka.

3

Maso vyndáme z marinády a střídavě ho napichujeme se zeleninou na špíz. Opepříme čerstvým pepřem a grilujeme. Zbylou marinádou potíráme špízy při grilování. Až budou hotové, tak je osolíme a necháme chvilku odpočívat.

4

Mezitím si připravíme oblíbený salát Coleslaw. Bílé zelí nakrouháme najemno, lehce posypeme solí, uhněteme rukama a na chvilku odstavíme.

5

Mrkev oloupeme, umyjeme a nastrouháme. Cibuli nakrájíme najemno. Knorr dressing smícháme s vodou a následně přidáme majonézu. Všechnu zeleninu smícháme s cibulí a s připravenou zálivkou a servírujeme.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8