Recepty Polévky Kuřecí vývar

Ingredience

3 kuřecí stehna
6 kuliček celého pepře
4 kuličky nového koření
sůl
libeček
2 mrkve
celer
1 kořenová petržel
1 cibule
čerstvá petrželka (nať)
polévkové nudle

Postup přípravy

1

Kuřecí stehna si omyjeme, vložíme do hrnce a zalijeme vodou, tak aby byla celá ponořená. Přidáme zeleninu vcelku, pepř, nové koření, libeček asi 2 lžičky soli a pomalu vaříme alespoň 2, 5 hod.

2

Po uplynuté době vše z vývaru vyndáme a dochutíme jej solí. Mrkev petržel a celer si nakrájíme na kousky a vrátíme do vývaru. Ze stehen si obereme část masa, které taky přidáme zpátky do polévky.

3

Podáváme s polévkovými nudlemi a čerstvě nasekanou petrželovou natí.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8