Recepty Hlavní jídla Těstoviny Lehké asijské nudle s kostičkami tofu pro vegetariány

Ingredience

250 g rýžových nudlí

2 lžíce limetkové šťávy

3 lžíce sójové omáčky

1 lžíce chilli omáčky Sriracha

1 lžíce tmavého přírodního cukru

2 lžíce olivového oleje

2 vejce

1 balení tofu

1 mrkev

2 stroužky česneku

6 ks jarní cibulky

1 hrst lístků koriandru

sůl

Popis

TIP: Přimíchat můžeme i nasekané burské oříšky.

Postup přípravy

1

Nudle připravte podle návodu na obalu. Stranou si v misce smíchejte limetkovou šťávu, sójovou omáčku, chilli omáčku a hnědý cukr.

2

Na nepřilnavé pánvi rozehřejeme lžičku olivového oleje, přidáme vejce a krouživým pohybem je umícháme. Dáme stranou, přidáme ještě další 4 lžičky olivového oleje a poklademe nakrájené tofu, které osmažíme dozlatova, poté dáme také stranou.

3

Přidáme na pánev ještě lžičku oleje a najemno nastrouhanou mrkev, na tenké proužky nakrájenou bílou část jarní cibulky a nastrouhaný česnek. Smažíme do měkka zhruba 5 minut, poté přilijeme limetkovou šťávu, chvilku povařte a přidejte nudle. Po jedné minutě nakonec přimícháme vajíčka, přidáme koriandr a dosolíme.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 15. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/20_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8