Recepty Předkrmy Studené Lehký letní salát s rychlou zálivkou

Ingredience

1 ledový salát
3 rajčata
1 okurka (menší)
1 lžíce vinného octa
1 lžíce olivového oleje
mletý černý pepř
sůl

Popis

Tip: Přidejte zeleninu dle chuti - třeba papriku nebo také olivy. S octovo-olejovou zálivkou chutná každá zelenina báječně!

Postup přípravy

1

Všechnu zeleninu pečlivě umyjeme a necháme okapat. Okurky a rajčata nakrájíme na kolečka. Listy ledového salátu natrháme na menší kousky.

2

Připravenou zeleninu vložíme do misky. Vše opepříme, osolíme, přidáme lžíci octa a olivového oleje. Salát dobře promícháme.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8