Ingredience

1 kus kuřecích prsou

120 g směsi salátových listů

50 g cherry rajčátek

lžíci limetkové šťávy

podle chuti balsamikového octa

2 lžíce oleje

snítku bazalky

snítku oregana (může být sušené)

trochu soli

čerstvě mletý pepř

Postup přípravy

1

Kuřecí (krůtí) prsa naklepejte mezi dvěma listy potravinářské folie, lehce osolte, pokapejte limetkovou šťávou, opepřete a posypte bylinkami. Použijete-li plody moře, pak je nebudete naklepávat, ale jen okořeníte, není nutné solit.

2

Nechte v lednici hodinu odležet. Pak maso ogrilujte na rozpálené grilovací pánvi se lžící oleje.

3

Mezitím se připravíte do misky směs salátových listů a rozpůlená cherry rajčátka. Zakapejte lžící oleje, můžete dochutit zbylými bylinkami a balsamikem.

4

Ogrilované maso nakrájejte na plátky a rozložte na salát.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8