Ingredience

1 kuřecí prsa
120 g čerstvé salátové směsi
50 g cherry rajčat
1 limetka (lžíce šťávy)
balzamikový ocet (podle chuti)
2 lžíce slunečnicového oleje
čerstvá bazalka
1 snítek sušeného oregana
sůl
mletý černý pepř

Postup přípravy

1

Kuřecí (krůtí) prsa naklepejte mezi dvěma listy potravinářské folie, lehce osolte, pokapejte limetkovou šťávou, opepřete a posypte bylinkami. Použijete-li plody moře, pak je nebudete naklepávat, ale jen okořeníte, není nutné solit.

2

Nechte v lednici hodinu odležet. Pak maso ogrilujte na rozpálené grilovací pánvi se lžící oleje.

3

Mezitím se připravíte do misky směs salátových listů a rozpůlená cherry rajčátka. Zakapejte lžící oleje, můžete dochutit zbylými bylinkami a balsamikem.

4

Ogrilované maso nakrájejte na plátky a rozložte na salát.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 14. 10. od 8:00 do 20. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/33_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sváteční přípravy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8