Lemon Curd

Ingredience

100 ml citronové šťávy

55 g třtinového cukru

1 vejce

1 žloutek

50 g másla

nastrouhaná kůra z 2 citronů

kávová lžička prášku z agaru

Postup přípravy

1

Všechny ingredience kromě másla smícháme v kastrůlku dohromady a dáme na plotnu na střední stupeň. Zhruba 2 minuty mícháme (dokud se krystalky cukru nerozpustí a ze směsi nebude vycházet pára).

2

Po 2 minutách odstavíme, přidáme změklé, na plátky nakrájené máslo, řádně rozmícháme a vrátíme opět na 3 minuty na plotnu. Mícháme.

3

Po 3 minutách by směs měla dostat pudinkovou konzistenci. Odstavíme, přidáme lžičku prášku z agaru (nemusí být), nalijeme do skleničky a necháme vychladnout.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8