Recepty Saláty Letní melounový salát

Ingredience

1/4 vodního melounu

200 g sýru feta

150 g oliv

150 g cherry rajčat

1 červená cibule

80 g rukoly

1 okurka

5 lžic olivového oleje

sůl

pepř

Popis

TIP: Udělejte si k salátu domácí indický chléb

Postup přípravy

1

Vodní meloun nakrájíme na kousky a vhodíme do misky. Cibuli a okurku oloupeme. Cibuli nakrájíme na hrubo, okurku na plátky.

2

Cherry rajčata a rukolu opláchneme, necháme okapat a rajčata rozpůlíme. Sýr feta nakrájíme na kostičky. Olivy zbavíme nálevu a nakrájíme.

3

V misce smícháme rukolu, rajčata, sýr, olivy, okurku, meloun a cibuli. Salát podle chuti osolíme, opepříme a pokapeme olivovým olejem. Znovu promícháme a podáváme.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8