Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Letní salát z grilované zeleniny s kozím sýrem a medem

Ingredience

1 červená paprika

1 žlutá paprika

1 lilek

1 cuketa

150 g měkkého kozího sýru

olivový olej

balsamicový ocet

med

sůl

pepř

Popis

TIP: Salát servírujeme jak přílohu k masům nebo podáváme jako hlavní chod.

Postup přípravy

1

Papriky očistíme, zbavíme jádřince a vnitřky naolejujeme. Připravené papriky grilujeme na mřížce v celku dokud se slupka nespálí. Poté je umístíme do mísy a přikryjeme potravinovou fólií, aby se spařili. Po pár minutách snadno oloupeme spálené slupky.

2

Lilek nakrájíme na cca centimetr silné plátky, nasolíme a necháme na papírových utěrkách vypotit.

3

Cuketu nakrájíme také na plátky, přidáme osušený lilek a vše důkladně naolejujeme.

4

Plátky cukety a lilku grilujeme asi 4 minuty z každé strany.

5

Oloupané papriky nakrájíme na proužky a servírujeme s cuketou a lilkem na talíř. Opepříme, osolíme, přidáme kousky kozího sýra, pokapeme olejem, medem a troškou balsamica.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 16. 9. od 8:00 do 22. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/29_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Škola volá. Konečně.

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 18. 8. od 8:00 do 20. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/25X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8