Recepty Dezerty Pečené Limetkový cheesecake

Ingredience

Na těsto
170 g cereální sušenky
100 g másla
mléko
Na náplň
1 šálek mléka
500 g plnotučného tvarohu
150 g bílého jogurtu
2 vejce
2 limetky
1 vanilkový cukr
80 g třtinového cukru
1 špetka soli

Postup přípravy

1

Sušenky nadrtíme, rozpustíme máslo, spojíme a podle potřeby doplníme mléko, aby vznikla hmota. Rozprostřeme po dortové formě a vložíme do lednice.

2

Nastrouháme kůru z limetek do mísy (větší!), vymačkáme šťávu do kastrůlku a přidáme ní vanilkový cukr. Rozehřejeme na mírném stupni na plotně. Mícháme. Po rozpuštění cukru kastrůlek odstavíme a necháme vychladnout.

3

Mezitím oddělíme žloutky od bílků, žloutky dáme ke kůře z limetek, poté přidáme ještě tvaroh, třtinový cukr, jogurt, mléko, vychladlou limetkovou šťávu a mícháme

4

Následně vyšleháme bílky se špetkou soli do sněhu, a přidáte ke směsi. Poté už jen stačí nalít směs na těsto.

5

Pečeme asi při 180 stupních, zhruba 50 minut.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8