Recepty Předkrmy Listové koláčky s uzeným lososem a sýrem ricotta

Ingredience

1 balení uzeného lososa
2 balení listového těsta
1 balení ricotty
½ citronu
1 lžička křenu
1 červená cibule
½ svazku kopru
sůl
mletý černý pepř

Postup přípravy

1

Listové těsto rozviňte a nakrájejte na čtverce.

2

Čtverce vložte do olejem vymazané formy na muffiny. Těsto propíchejte vidličkou na několika místech. Pečte v troubě rozehřáté na 190 ˚C asi 15–20 minut.

3

Horké koláčky vyjměte z trouby a jejich středy hned přitlačte lžičkou, aby se vytvořil košíček. Odložte stranou, aby vychladly.

4

V misce smíchejte ricottu s nadrobno nakrájenou cibulkou, solí, pepřem a troškou kopru. Na závěr nakrájejte lososa a přidejte do směsi.

5

Připravenou směs lze vložit do cukrářského rukávu a ozdobit jí vychladlé košíčky. Ozdobte koprem nebo většími kousky lososa.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8