Recepty Hlavní jídla Ryby Losos plněný bylinkami

Ingredience

4 porce lososa (150 – 200 g)

2 lžíce citronové šťávy

sůl

pepř

Na bylinkovou náplň

špetka sušeného rozmarýnu

2 lžičky nasekané čerstvé bazalky

1 lžička pažitky

1 lžička petržele

1 lžička sušeného tymiánu

1 lžička sušeného libečku

2 lžíce slunečnicového oleje

1 stroužek česneku

hrubá sůl

Na dip z česneku a smetany

1/2 hrnku zakysané smetany

3 lžíce sladké smetany

stroužek česneku

sůl

pepř

Postup přípravy

1

Nejprve si připravíme smetanový dip. Všechny bylinky nasekáme nadrobno a vymačkáme stroužek česneku pomocí lisu na česnek. Nasekané bylinky vložíme do malé misky, přidáme česnek, sůl, olej a smetany a všechno smícháme dohromady.

2

Lososa pokapeme citronem a dle chuti okořeníme solí a pepřem. Kůži lososa nařízneme křížem dostatečně hluboko a do míst naříznutí vložíme smíchanou směs bylinek a česneku.

3

Lososa zabalíme do alobalu a pečeme přibližně 25 minut na 210 °C. Na konci pečení alobal odstraníme a necháme rybu „dojít“. Podáváme s čerstvými bylinkami a dipem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8