Recepty Hlavní jídla Ryby Losos v listovém kabátku

Ingredience

250 g lososových filetů
1 stroužek česneku
250 g listového těsta
200 g čerstvých špenátových listů
1 vejce
citronová šťáva
olivový olej
mořská sůl

Postup přípravy

1

Lososa očistíme, pokapeme citronovou šťávou a osolíme mořskou solí, osmažíme ho na olivovém oleji z obou stran a již hotového jej odložíme na talířek.

2

Špenát propláchneme a nakrájíme na hrubo. Česnek oloupeme a nasekáme. Na rozpálenou pánev nalijeme trochu oleje a přidáme česnek, který jen krátce orestujeme.

3

Do pánve přidáme špenát, vše osolíme a dusíme po pokličkou asi 5 minut.

4

Listové těsto rozválíme a položíme na něj vrstvu špenátu a pak lososa. Opatrně zabalíme a položíme na plech s pečícím papírem.

5

Těsto potřeme rozšlehaným vajíčkem a dáme péct do předehřáté trouby na 200°C asi na 20 minut.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 30. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/31_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8