Recepty Dezerty Pečené Makronky s ostružinovou náplní
Ingredience
250 g mletých mandlí
230 g moučkového cukru
230 g krupicového cukru
6 bílků
špetka soli
fialová gelová barva do potravin
Náplň
300 g mascarpone
60 g změklého másla
3 lžíce moučkového cukru
120 g ostružin
Postup přípravy
1
Do misky nasypeme moučkový cukr, špetku soli a mleté mandle. Pomoci mixéru vše ještě rozmixujeme, aby byla směs opravdu velmi jemná a nakonec ji prosejeme.
2
V misce ušleháme krupicový cukr s bílky, aby nám vznikl pevný sníh. Do sněhu přidáme trochu barviva.
3
Ušlehané obarvené bílky opatrně smícháme s rozmixovanými mandlemi, moukou a cukrem. Náplň dáme pomocí cukrářského sáčku na pečící papír. Můžeme použít také silikonovou formu na makronky, se kterou se nám bude lépe pracovat.
4
Kolečka by měla mít průměr asi 3 cm. Předehřejeme si troubu na 150 °C a pečeme je 12 minut. Makronky necháme vychladnout.
5
Ostružiny rozmixujeme s cukrem a propasírujeme je. Mascarpone smícháme se změklým máslem a nakonec přidáme ostružinové pyré. Pomocí krému spojíme makronky a dáme je uležet na 24 hodin do ledničky.
Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 17. 7. od 8:00 do 23. 7. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/21_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4