Recepty Dezerty Nepečené Malinová zmrzlina

Ingredience

350 g čerstvých nebo mražených malin

5 lžic medu

pár lístků máty

1 lžíce citronové šťávy

250 ml kondenzovaného mléka

250 ml smetany na šlehání

bílá čokoláda

Popis

TIP 1: Pokud jste maliny právě vybrali z mrazničky, můžete je předem ohřát na ohni. Rozmrazí se a lépe se promíchají s medem.

TIP 2: Chcete-li zmrzlinu zjemnit a ještě více osladit, ozdobte ji bílou čokoládou.

Postup přípravy

1

Maliny rozmixujeme spolu s medem, citronovou šťávou a mátou v mixéru. Rozmixovanou směs propasírujeme, abychom se zbavili jadérek a odložíme stranou.

2

V kastrolu ohřejeme smetanu, přidáme kondenzované mléko a dobře spolu promícháme. Přidáme malinové pyré a opět vše společně promixujeme. Vložíme do uzavíratelné plastové nádobky nebo nanukových formiček a dáme na několik hodin zmrazit.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 1. 4. od 8:00 do 6. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/05_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 25. 3. od 8:00 do 6. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/04_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Velikonoce plné vůní

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 25. 3. od 8:00 do 12. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/4X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8