Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Malinovo-borůvkové nanuky z formiček na jogurt

Ingredience

300 g krystalového cukru
300 ml vody
300 g mražených malin
300 g borůvek
1 citron (jen šťáva)

Popis

TIP: Nechcete čekat, až nanuky povolí, abyste je mohli dostat z formičky? Nevadí. Urychlete si čekání díky vroucí vodě. Do vroucí vody položte formičky na pár sekund a hned vyndejte.

Postup přípravy

1

Vodu nalijeme do hrnce, přivedeme k varu a ve vroucí vodě necháme rozpustit cukr. Vaříme na mírnou teplotu, dokud nebude mít voda hustější sirupovou konzistenci.

2

Maliny a borůvky opláchneme, necháme okapat a nasypeme do misky. Ponorným mixérem je rozmixujeme a postupně přiléváme cukrový sirup a šťávu z jednoho citronu.

3

Směs před nalitím do formiček propasírujeme, abychom se zbavili všech zrníček.

4

Připravíme si krabičky od jogurtů a nalijeme do nich směs. Nanuky dáme zmrazit do mrazáku.

5

Asi po hodině, jakmile bude povrch nanuků pevnější, do nich zapíchneme špejli od nanuku, bude pěkně držet ve středu.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8