Mandarinková roláda bez mouky s třepacím krémem

Ingredience

Na těsto

5 vajec

1 vanilkový pudink na vaření

100 g cukru moučka

Na třepací krém

1 vanilkový pudink bez vaření

1 smetana na šlehání

1 ztužovač šlehačky

1 malá plechovka mandarinek i s nálevem

Postup přípravy

1

Těsto připravíme tak, že vyšleháme žloutky s cukrem a pudinkem. Z bílků ušleháme tuhý sníh a postupně ho vmícháme do vaječné směsi. Těsto vlijeme na plech vyložený pečicím papírem a rovnoměrně jej rozetřeme. Vložíme do trouby vyhřáté na 180 °C a pečeme do růžova přibližně 8-10 minut. Vyjmeme i s papírem z plechu a obrátíme na pocukrovanou utěrku, necháme vychladnout. Stáhneme opatrně pečicí papír.

2

Mezitím přichystáme třepací krém. Do uzavíratelné nádoby vlijeme mandarinky i s nálevem, trochu je ponorným mixérem posekáme, přisypeme pudink bez vaření, ztužovač a smetanu. Dobře uzavřeme a protřepeme. Necháme odstát v lednici.

3

Studený plát pomažeme krémem a svineme do rolády. Pomažeme zbylým krémem a dozdobíme dle fantazie.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 16. 9. od 8:00 do 22. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/29_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8