Recepty Hlavní jídla S masem Marinované jehněčí kotletky

Ingredience

8 jehněčích kotlet s kostí
1 citron
1 lžička dijonské hořčice
čerstvý rozmarýn
2 stroužky česneku
mletý černý pepř
sůl
slunečnicový olej

Popis

TIP: Ke kotletkám podávejte pečené brambory a zeleninový salát.

Postup přípravy

1

Kotlety potřeme z obou stran rozpůleným citronem.

2

Dijonskou hořčici, pár snítek rozmarýnu, utřené stroužky česneku, pepř a sůl smícháme dohromady. Vzniklou marinádou potřeme jehněčí kotletky a necháme je 30 minut odpočívat.

3

Pekáček vymažeme olejem, na dno rozložíme kotletky, přelijeme je zbylou marinádou, přikryjeme a dáme péct do rozpálené trouby na 210 °C na 4 minuty. Poté pekáček odkryjeme, snížíme teplotu a dopékáme ještě 15 minut.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8