Recepty Hlavní jídla S masem Marinované sladké kuře bez přidaného cukru

Ingredience

4 kuřecí prsa

2 stroužky česneku

1 kávová lžička stévie

2 polévkové lžíce olivového oleje

šťáva z jednoho citronu

sůl

pepř

Postup přípravy

1

Nejdříve si připravíme marinádu. V míse smícháme olivový olej s prolisovaným česnekem, citronovou šťávou, Stevii, špetkou soli a pepře. Kuřecí prsa očistíme, osolíme, opepříme a vložíme alespoň na jednu hodinu do marinády.

2

Marinované kuře ogrilujeme na grilu nebo v troubě na grilovací mřížce dozlatova. Podáváme se zeleninovým salátem podle chuti.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 15. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/20_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8