Recepty Hlavní jídla S masem Marinované sladké kuře bez přidaného cukru

Ingredience

4 kuřecí prsa
2 stroužky česneku
1 kávová lžička sušené stévie
2 polévkové lžíce olivového oleje
1 citron (jen šťáva)
sůl
mletý černý pepř

Postup přípravy

1

Nejdříve si připravíme marinádu. V míse smícháme olivový olej s prolisovaným česnekem, citronovou šťávou, Stevii, špetkou soli a pepře. Kuřecí prsa očistíme, osolíme, opepříme a vložíme alespoň na jednu hodinu do marinády.

2

Marinované kuře ogrilujeme na grilu nebo v troubě na grilovací mřížce dozlatova. Podáváme se zeleninovým salátem podle chuti.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8