Recepty Hlavní jídla S masem Masová jehla z roštěnce s kukuřicí a barevnou paprikou

Ingredience

750 g hovězí roštěné
3 klasy kukuřice
1 balení paprika mix
3 cibule
sůl
barevný pepř
2 lžíce olivového oleje
2 kelímky sťávy na tmavá masa

Postup přípravy

1

Hovězí maso nakrájíme na střední kostky, nasolíme, opepříme, pokapeme olivovým olejem a necháme v lednici odležet.

2

Papriku nakrájíme na plátky, cibuli na měsíčky, kukuřici na tenká kolečka a střídavě napichujeme na špejli nebo kovový špíz, se kterým je práce nad otevřeným ohněm jednodušší.

3

Ogrilované maso doplníme připravenou šťávou, kterou získáme rozpuštěním 2 vaniček Bohaté šťávy v 500 ml horké, nikoliv vroucí vodě a následným krátkým provařením.

4

Podávat můžeme s rozpečenou bagetkou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8