Recepty Hlavní jídla S masem Mexické burritos

Ingredience

300 g krůtího masa

1 konzerva tmavých fazolí v tomatové omáčce

1 malá konzerva kukuřiček

cibule

2 stroužky česneku

3 lžíce olivového oleje

pepř

drcené chilli

chilli pasta

mletá pálivá paprika

kmín

2 tortilly

Postup přípravy

1

Nakrájenou cibuli a česnek necháme na pánvi s olivovým olejem zesklovatět, vhodíme nakrájené krůtí maso, posypeme trochou mleté papriky, necháme zatáhnout (na vyšším stupni, dokud nezmizí růžová barva syrového masa).

2

Přidáme konzervu fazolí, kukuřičky, trochu chilli pasty, stáhneme plotnu (na střední stupeň), dokořeníme a 10 - 15 minut promícháváme.

3

Tortilly podle popisu na obalu ohřejeme a poklademe na ně připravenou směs.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8