Recepty Hlavní jídla S masem Mexické tacos se zeleninou a šťavnatým kuřecím prsíčkem

Ingredience

1 kuřecí prso

6 tortil

3 rajčata

hrst koriandru

2 limetky

2 cibule

2 lžíce olivového oleje

2 stroužky česneku

sůl a pepř

1 lžička sušeného oregana

1 lžička sladké papriky

3 červené chilli papričky

Postup přípravy

1

Na kostičky nakrájená rajčata a cibuli vložte do misky, přidejte koření, limetkovou šťávu, nadrobno nakrájené stroužky česneku, chilli papričky a půl hrsti koriandru. Vše smíchejte. Odložte stranou asi na 30 minut.

2

Kuřecí prsa okořeňte solí, pepřem a sladkou paprikou. Rozpalte gril a kuřecí maso osmažte. Poté nakrájené na drobné kostičky.

3

Tortilly zahřívejte na pánvi několik sekund. Na teplé placky přidejte kuřecí maso, připravenou salsu a zbytek koriandru. Vše polijte limetkovou šťávou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 16. 9. od 8:00 do 22. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/29_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8