Míchaná vajíčka se šunkou a pažitkou

Ingredience

6 vajec
6 lžic smetany na vaření
15 g vepřové šunky
mletý černý pepř
sůl
čerstvá pažitka
máslo

Postup přípravy

1

Na rozpálené pánvi rozehřejeme máslo.

2

Šunku nakrájíme na menší kousky a osmažíme ji na másle. V misce vyšleháme vajíčka se smetanou, ochutíme je solí a pepřem. Vajíčka budou krásně nadýchaná.

3

Vajíčka nalijeme na pánev k šunce a důkladně mícháme. Vajíčka za stálého míchání krátce osmažíme a posypeme pokrájenou pažitkou.

4

Vajíčka nesmažte příliš dlouho, jinak budou vysušená.

5

Vajíčka podáváme s chlebem pomazaným máslem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8