Mini kremrole plněné cukrovou náplní

Ingredience

Na těsto
350 g hladké mouky
250 g másla
130 ml mléka
Na náplň
3 vejce (jen bílky)
250 g krupicového cukru
Na pocukrování
moučkový cukr

Popis

TIP: Vyzkoušejte i jiné náplně, skvěle chutnají i slané!

Postup přípravy

1

Připravíme si mouku s mlékem a změklým máslem. Ingredience důkladně promícháme a rukama vypracujeme těsto. Vrátíme do mísy a necháme v lednici 2 hodiny uležet

2

Uleželé těsto rozválíme na pomoučené pracovní ploše a radýlkem vykrájíme asi 2 cm široké proužky. Pro malé kremrole proužky rozpůlíme a těsto namotáváme na trubičky. Těsto by se mělo překrývat, aby se kremrole nerozpadly. Trubičky skládáme na plech vyložený pečicím papírem. Kremrole pečeme v troubě vyhřáté na 180°C asi 15 minut dozlatova.

3

Náplň si připravíme vyšleháním cukru a bílků, vychladlé kremrole sundáme z trubiček a plníme náplní.

4

Hotové kremrole pocukrujeme moučkovým cukrem

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8