Recepty Dezerty Pečené Minicheesecake s lesním ovocem bez lepku

Ingredience

Sušenkový korpus

150 g máslových sušenek bez lepku

100 g másla

Náplň

300 g smetanového sýru philadephia

150 g smetany

1 vanilkový cukr

2 lžíce moučkového cukru

10 g želatiny v plátcích

250 g ricotty

Na ozdobu

moučkový cukr

borůvky

maliny

Postup přípravy

1

Sušenky rozmixujeme a smícháme je s rozpuštěným máslem. Připravíme si formičku na muffiny a vyložíme ji papírovými košíčky. Na košíčky poklademe sušenkovou směs a dáme do ledničky.

2

Želatinu připravíme podle návodu na obale. Nachystáme si kastrůlek a nalijeme do něj část smetany, asi 50 ml. Necháme ohřát. Do smetany přidáme želatinu a zamícháme.

3

V misce smícháme philadelphii, ricottu, moučkový a vanilkový cukr. Přidáme hotovou smetanu s želatinou a zamícháme. Zbylou část smetany vyšleháme a přidáme do misky. Vše smícháme.

4

Z ledničky vytáhneme hotové minicheesecaky a lžičkou do nich vložíme směs. Vše uhladíme a zakryjeme potravinovou folií. Dáme do ledničky ztuhnout.

5

Hotové minicheesecaky opatrně vyndáme z formy, poklademe na ně maliny a borůvky a posypeme moučkovým cukrem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 3. 6. od 8:00 do 9. 6. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/14_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8