Recepty Dezerty Míša řezy

Ingredience

Piškot:

20 dkg cukru krystal

6 dkg másla

2 celá vejce

25 dkg polohrubé mouky

prášek do pečiva

4 lžíce kakaa

2 dcl mléka (vlažného)

tuk

hrubá mouka (nebo strouhanka na vysypání plechu)

Náplň:

1 hera (nebo máslo)

2 tvarohy

15 dkg moučkového cukru

Poleva:

10 dkg másla

10 dkg cukru moučka

2 lžičky kakaa

2 lžičky mléka

1 lžička solamylu

Postup přípravy

1

Piškot: cukr, máslo a vejce utřeme, přidáme mouku s práškem do pečiva, kakao a vlažné mléko, vytvoříme hmotu, kterou nalijeme na vymazaný a vysypaný plech; dáme péct asi na 20 minut, necháme vychladnout; poté potřeme náplní; nakonec opatrně nalijeme polevu, kterou jsme uvařili smícháním výše uvedených ingrediencí; uchováváme v chladničce. Pozor! Tím, že je tvaroh nepečený, na slunci rychle podléhá zkáze. Určeno pro rychlou spotřebu.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 15. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/20_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8