Recepty Předkrmy Teplé Mozzarelline fritte (smažené mozzarellky)

Ingredience

1 balení baby mozzarelly
1 hrst strouhanky
1 vejce
1 hrst hladké mouky
slunečnicový olej (na smažení)

Postup přípravy

1

Dáme rozpálit olej v hluboké pánvi nebo friťáku. Mezitím mozzarelly obalíme v mouce, rozšlehaném vejci a strouhance.

2

Dáme smažit na asi 1 až 2 minuty. Je potřeba, aby se na nich vytvořila zlatavá krusta, ale sýr nám ještě nevytekl ven (často se na hotových mozzarellkách objeví na povrchu malá prasklinka, ze které prosvítá bílý vnitřek, to je ten moment, kdy už je potřeba je vytáhnout).

3

Vyndáme je a vložíme do mísy, kam jsme předem vyskládali kuchyňský papír. Zbavíme je tak přebytečného oleje. Podáváme teplé.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8